A CORDIA a Futureal Csoport leányvállalata: lakóingatlanok fejlesztésével foglalkozik. Középtávú célkitűzésünk, hogy a közép-kelet-európai és délkelet-európai régiók vezető lakóingatlan fejlesztő cégévé váljunk. Tevékenységünk jelenleg Budapestre, Bukarestre, Krakkóra és Varsóra terjed ki, de újabb és újabb területek bevonásával folyamatosan szélesítjük tevékenységi körünket. Szívvel-lélekkel azon vagyunk, hogy az általunk épített lakások igazi otthonokká váljanak. Biztonságos, élhető, modern lakásokat építünk, különleges és egyedi építészeti megoldásokkal, amelyek közül több már rangos szakmai díjakkal is büszkélkedhet.
Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgozunk, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink:

az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

TÁRSASHÁZKEZELŐ

újépítésű lakóépületek esetén

Feladatok:

  • A társasházi törvény által előírt feladatok teljes körű önálló ellátása újépítésű ingatlanok esetében
  • Napi bejelentések rögzítése, listázása, aktualizálása
  • Központi nyilvántartás (Excel) naprakész vezetése
  • Biztosítási események nyilvántartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a biztosítóval, a könyveléssel a beérkezett pénzek nyomon követése
  •  A biztosítási számlák beérkezésének és kifizetésének követése
  • Szakvizsgálatok nyilvántartása, további intézkedések
  •  A többi szakkarbantartó időszakos (havi, negyedéves, féléves, éves) vizsgálatainál megállapított hibák, észrevételek továbbítása a műszaki osztályhoz
  • A számlák igazoltatása után azok átadása utalásra (kazánkarbantartó, vízkezelő karbantartó, szivattyú karbantartó stb.)
  • Tulajdonosokkal/bérlőkkel történő kapcsolattartás
  • Emailen, fórumon, telefonon, személyesen bejelentett hibák, problémák felvétele, eljuttatása a megfelelő ügyintézőhöz
  • Bejelentések: egyenleg iránti érdeklődés, műszaki probléma, lakásban, közös területen
  • Időpont egyeztetés a szemlékhez, szemléken való aktív részvétel, kooperáció
  • Biztosítási eseménynél – bejelentés a biztosító felé - események nyomon követése, fotók megküldése
  • A szakkarbantartók vizsgálati idejének egyeztetése a műszaki csapattal

Elvárt végzettség és tapasztalat:

  • Társasházkezelő OKJ végzettség elengedhetetlen
  • Legalább 2- 5 év tapasztalat társasházkezelés/közös képviselet/műszaki üzemeltetés lakóingatlan területen
  • Műszaki szemlélet az esetleges műszaki problémák hatékony megoldásához
  • Társasházi törvény ismerete
  • Középfokú folyékony angol nyelv tudása szóban és írásban is (a bérlőkkel napi szintű kapcsolattartás idegen nyelven)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Corvin-negyed

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.