20 éves tapasztalattal rendelkező belvárosi közös képviseleti iroda

TÁRSASHÁZKEZELŐ

munkatársat keres azonnali belépéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • Társaságunk kezelésében álló Társasházak közös képviselete, üzemeltetése a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően, valamint a Társasházak által elfogadott Szervezeti és Működési szabályzatban részletezett, továbbá Társasházak tulajdonosi közössége által jóváhagyott közgyűlési határozatokban meghatározott döntések alapján.
  • További feladat a társasházakban szükség szerint közgyűlések megszervezése, megtartása, éves beszámoló közgyűlések előkészítése, tulajdonosokkal történő, személyes kapcsolattartás, reklamáció kezelése, valamint a társasházak folyamatos működtetése érdekében szükséges együttműködés partnerekkel, vállalkozókkal.

Minimális elvárások:

  • Kizárólag olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik legalább középfokú társasházkezelő szakirányú végzettséggel és legalább 1-3 éves szakmai gyakorlattal rendelkeznek.
  • Elvárás továbbá a hatékony problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban. Elvárás, de nem feltétel az angol vagy más idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

    Biztos, bejelentett jövedelmet, egyéb béren kívüli juttatásokat, közgyűlések után túlóra pénzt. Biztos irodai hátteret, folyamatos képzést, jó hangulatú légkört.

    Sikeres pályázó lehet, aki a társaságunk által üzemeltetett társasházak tulajdonosai, bérlői és egyéb szerződött partnerei felé nagyfokú türelemmel rendelkezik, képes a rá bízott feladatokat önállóan elvégezni, de képes csapatban is dolgozni.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Részletes önéletrajzokat várjuk