A Hungaropharma Zrt. Magyarország egyik vezető gyógyszer- nagykereskedő vállalata. Alapvető célunk, hogy minden esetben a megfelelő gyógyszer a megfelelő helyen és időben a betegek rendelkezésére álljon. A biztonságos gyógyszerellátás feladatának felelőssége mellett Vállalatunk kiemelt figyelmet fordít az innovatív megoldások alkalmazására, a kellemes munkahelyi légkör megteremtésére, valamint az egészségtudatosság területét érintő társadalmi problémák enyhítésére.
HR csapatunkba keresünk lelkes

Társadalombiztosítási/bérszámfejtési ügyintéző

munkatársat.

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes fizetést és üzleti eredményektől függő év végi jutalom,
  • Szakmai kihívásokat, felelősségteljes munkakört,
  • Fiatalos, lendületes, vidám csapatot,
  • Belvárosi munkavégzési hely (Deák Ferenc tér),
  • Kedvezményes munkatársi vásárlási lehetőséget,
  • és mindehhez egy mindig megújuló, 70 év tapasztalattal rendelkező, stabil cég biztosítja a nagyvállalati hátteret.

Milyen feladatok várnak Rád nálunk?

  • Havi TB ellátások számfejtése,
  • Havi és negyedéves egészségbiztosítási adatszolgáltatások, statisztikai jelentések elkészítése,
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel,
  • NEXONbér ügyviteli rendszer alapos ismerete,
  • Nyugdíjazási ügyek előkészítése, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • Helyettesítés során bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • Ad hoc jellegű kimutatások készítése.

Pár dolog, amivel fontos nekünk, hogy rendelkezz:

  • szakirányú, TB ügyintézői/TB szakelőadói képesítés,
  • minimum 3-5 éves társadalombiztosítási tapasztalat,
  • nyitott, proaktív személyiséged van,
  • jól tűröd a monotonitást,
  • felelősségteljesen és precízen végzed a munkádat,
  • továbbá előnnyel indulsz, ha többéves bérszámfejtési tapasztalatot szereztél nagyvállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél részévé válni a Hungaropharma közösségének, akkor küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod, és mi felvesszük veled a kapcsolatot!