Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy!
Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 145 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 56 ország több mint 233 000 munkavállalóját foglalja magába.
Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél te is a Continental tagja budapesti vállalatunknál!

Vállalatunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Tárgyieszköz kontroller

Főbb feladatok, munkák:

  • beruházások tervezésében való aktív részvétel, azok nyomon követése és előrejelzése
  • értékcsökkenés-tervezés (operatív és stratégiai szintű szimulálása)
  • tárgyi eszközök nyilvántartása
  • eszközök aktiválása, áthelyezése, értékesítése és selejtezése
  • részvétel havi és éves zárásokban
  • KPMG és Corporate Auditokon való aktív részvétel
    napi szintű kapcsolattartás az eszközfelelősökkel (üzletágak, támogató területek)
  • kormányzati és EU támogatások elszámolása és eszközökre történő könyvelése
  • eszközleltár megszervezése és lebonyolítása
  • folyamatfejlesztésekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év controlling és/vagy eszközkönyvelői tapasztalat
  • társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Microsoft Office ismeret
  • elemzői készségek, folyamat- és rendszerszemlélet
  • SAP R/3 felhasználó szintű ismerete
  • minőség- és eredményorientáltság
  • kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • rugalmas munkarend
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Munkavégzés helye:

Budapest