Tárgyi eszköz könyvelő - Székesfehérvár

Partnerünk egy amerikai hátterű piacvezető autóipari beszállító vállalat. Székesfehérvári csapatukba keresünk angolul jól beszélő, precíz könyvelőt, aki szívesen lenne egy jó hangulatú, agilis csapat tagja.

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz számlák egyeztetése és könyvelése több cégcsoporton belüli vállalat részére
  • Tranzakciók és hó végi zárások koordinálása a US GAAP alapján
  • A vállalat számviteli és jelentési rendszereinek használata
  • Havi és éves zárási folyamatokban való részvétel
  • A területhez kapcsolódó audit és lokációs követelmények teljesítése vállalat szabványainak megfelelően
  • Társosztályokkal, pénzügyi részlegekkel történő együttműködés
  • Fejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Középfokú pénzügyi / számviteli / gazdasági végzettség / OKJ-s bizonyítvány vagy Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 2 év tapasztalat könyvelésben
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Haladó Excel készségek és egyéb alapvető számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos és alapos munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági/ pénzügyi szakirányú diploma
  • SSC területen szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó - és kommunikációs készség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (bér plusz egyéb juttatások)
  • Felelősségteljes munkakör
  • Multikulturális, stabil hátterű cégnél való munkavégzés
  • Barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.