Üdvözlünka Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. munkatársai nevében!
Üdvözlünk a Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. munkatársai nevében!

Cégünk egy régóta sikeresen működő német cégcsoport tagvállalata.
Munkavállalókat keresünk az alábbi munkakörben:

Targoncavezető/ Vontatóvezető

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés,
  • tervezhető munkarend, túlóra lehetőség,
  • biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony,
  • juttatások: mozgóbér, cafetéria, prémium,
  • dolgozói kedvezmények,
  • ingyenes szállás lehetőség,
  • munkába járás és hétvégi hazautazás térítése.

Főbb feladatok, munkák:

  • kamion szedés és rakás,
  • raktárba beérkező áruk anyagmozgatása
  • és betárolása,
  • kézi anyagmozgatás,
  • leltárokban való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ Targoncavezető jogosítvány
  • (3324, 3313, 3312),
  • targoncavezetői tapasztalat,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • erkölcsi bizonyítvány.

Nálunk minden elérhető!

Jelentkezés a pozíció megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva adható le.