Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Üdvözlünk a Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. munkatársai nevében!
Cégünk egy régóta sikeresen működő német cégcsoport tagvállalata, Magyarországon már 1100 ember munkahelye!
Jelen vagyunk Győrben, Dunakilitin, Téten, Tatabányán és Oroszlányban.
Csatlakozz Te is a Rudolph közösségéhez

Targoncavezető, Vontatóvezető

munkakörbe!

Tudnivalók:

  • Ha van targoncavezető jogosítványod és tapasztalatod a raktári munkában, Te vagy a mi emberünk!
  • Ha nincs képesítésed, nálunk megszerezheted, és a képzés költségeit mi álljuk!
  • Így a Rudolph-nál állást és szakmát egyszerre szerezhetsz.
  • Légy elkötelezett, és tervezz nálunk hosszú távra!
  • Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk:

  • vonzó bérezés és juttatási csomag,
  • lakáshitel-törlesztési hozzájárulás,
  • kafetéria,
  • ingyenes képzés, jogosítvány,
  • ingyenes munkába járás,
  • igény esetén ingyenes szállás,
  • túlóra lehetőség.

Nálunk minden elérhető!

Jelentkezés telefonon keresztül munkaidőben (8.00 -15.00-ig) a 0670-4516067-es számon, ill. a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
7 db szavazat
Állás, munka még: Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Targoncavezető/Vontatóvezető
  • Rövid pozíció név: Targoncavezető
  • Hirdető cég: Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.20
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 7