IMPERIAL Logistics Kft.

Targoncavezető / Vontatóvezető

Hirdetés szövege:

    Az IMPERIAL Logistics egy nemzetközileg elismert TIER1-es autóipari beszállító a logisztika területén. A vállalatcsoport több mint 60 éves múlttal rendelkezik, a világ 14 országában 45.000 munkavállalóval van jelen. Magyarországon Győrben működünk. Győr legnagyobb logisztikai központjába keresünk rátermett kollégát a következő munkakörbe:

    TARGONCAVEZETŐ

    Milyen munka vár Rád?

    • Anyagok (termékek, alkatrészek) sérülésmentes gépi mozgatása
    • Gépi be- és kitárolás
    • Göngyölegkezelés
    • Egyéb raktáros feladatok

    Téged keresünk, ha:

    • Rendelkezel jogosítvánnyal elektromos targoncára (3324, 3312, 3313 típus. vagy 3332 típus)
    • Minimum 8 általános iskolai végzettséged van
    • Pontos, precíz és megbízható vagy
    • Büntetlen előéletű vagy
    • Vállalod a többműszakos munkarendet
    • Tudod, mi az a be- és kitárolás
    • Biztonságosan közlekedsz
    • Tudsz targoncával kamionról le- és felpakolni
    • A szkenner nem fog ki rajtad

    Mit várhatsz el tőlünk?

    • Kiszámíthatóságot és stabilitást, biztos nemzetközi céghátteret
    • Pontos, versenyképes fizetést
    • Határozatlan idejű munkaviszonyt
    • Nyáron 2 hét garantált szabadságot a családoddal
    • Emberséges, családbarát hozzáállást a vezetőség részéről
    • Törekvést a munka és magánélet egyensúlyának betartására
    • Fejlődési, tanulási lehetőséget
    • Kulturált munkakörülményeket

    Mit nyújtunk Neked?

    • Utiköltség térítést 93%-ban, 1. teljes hónaptól prémiumot I Próbaidő után Cafeteriát egyéni választással I Ingyenes szállást I Karácsony és Szilveszter között nincsen munkavégzés I OKJ-s tanfolyamokon való részvételt I Típusvizsgák indítását I Munkaruhát vállalati tisztítással I Havi hazautazás támogatást I Egészségügyi szűrőbuszt I Családi Napot I Ingyenes nyári tábort a gyermekednek I Mikulás ünnepséget I Karácsonyi vacsorát I Karácsonyi csomagot I Influenza elleni védőoltást

    Pályakezdők és gyakorlattal nem rendelkező targoncavezetők jelentkezését is várjuk!

    Munkavégzés helye: Imperial Logistics Kft., Győr Ipari Park, Tibormajori út 01136/42

    Ingyenesen hívható telefonszám: +36 80/900-210

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Tibormajori út