Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 219 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.
Önt keressük

TARGONCAVEZETŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező áruk kezelése
  • Raklapok állványrendszerből történő be- és kitárolása

Elvárások:

  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány (3324-es típusú)
  • Magas emelésű targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Hétvégi műszak
  • Befejezett általános iskolai tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Kimagasló induló jövedelem, teljesítményarányos prémium
  • Próbaidő lejárta után havi nettó 14.000 Ft OTP SZÉP Kártya
  • Ingyenes dolgozói buszjáratok
  • Kedvezményes étkezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.