UTT Europe Kft.
  • Cégünk magyar tulajdonú ruházati disztribútor társaság, mely meghatározó szerepet tölt be a közép-európai promóciós, munkaruházat nagykereskedelmi piacon. Vállalati kultúránk meghatározó értékei a rugalmasság, a nyitottság, a tanulási hajlandóság, munkaorientáltság és az ügyfélcentrikusság. Csapatunk bővítésére új kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:
  • Targoncavezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Targoncával történő rendelés összekészítés, komissiózás
      • A bejövő áru átvétele és eltárolása
      • Áru raklapos és kartonos mozgatása (kb. 15-20 kg/karton)
      • Tárhelyek feltöltése
      • Kezelt tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
      • Általános raktári teendők ellátása
      • Raktári fejlesztésekben való együttműködés
      • Leltárban való részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Targoncavezetői jogosítvány
      • Minimum 1 éves aktív szakmai tapasztalat Targoncavezető munkakörben
      • Magasemelésű targoncát hajlandó és tud vezetni
      • 2 műszak vállalása szükség esetén
      • Túlóra hajlandóság
      • Modern technikai eszközök ismerete (pl. tablet)
      • Önálló munkavégzés
      • Megbízhatóság
      • Szabálykövető magatartás
      • Terhelhetőség
      • Vállalat iránti hűség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Bármilyen logisztikai szakirányú végzettség

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés
      • Cafeteria a próbaidő letelte után
      • Havi jutalom
      • Munkatárs ajánlási bónusz
      • Munkába járás támogatása
      • Határozatlan idejű munkaszerződés
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Azonnali kezdés
      • Stabil háttér
      • Kellemes, családias munkahelyi légkör
      • Korrekt munkahely
      • Tiszta munkahelyi légkör
      • Nyugat-Európai munkakörülmények (Modern, új géppark)

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2051 Biatorbágy, Budaörsi út

    Jelentkezését az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni vállalatunkhoz. Aktualizált magyar nyelvű önéletrajz csatolása elengedhetetlenül fontos ahhoz, hogy a pályázatot érvényesnek tekintsük.