Törökszentmiklósi vállalat keres munkatársat, TARGONCAVEZETŐ munkakörbe:

Targoncavezető állás Törökszentmiklóson

Főbb feladatok, munkák:

  • a termelő területek alapanyaggal való ellátása
  • a késztermékek (4,2 métertől 13,5 méterig, 1 tonnától 6 tonnáig) kiszállítása, raktárhelyre tárolása
  • beszállító járművek le- és megrakodása
  • a területek tisztán tartása
  • a mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érvényes targoncavezetői engedély
  • egy vagy több műszak vállalása
Előny: 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 262 - 285 000 Ft közötti elérhető bérezés
  • Cafeteria 20-45 000 Ft
  • műszakpótlék
  • túlórapótlékok
  • igényes munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkaruha
céges buszjárat a következő településekről biztosított:

Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Surjány, Homok, Tiszapüspöki,Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes, Tiszabura, Tiszaroff, Tiszagyenda, Bánhalma

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Munkavégzés helye:

Törökszentmiklós