WOCO Kft (WOCO KFT.)

Budapesten a X. kerületben műanyag alkatrészeket gyártunk és szerelünk össze Mercedes, Audi, Volkswagen, Jaguar és más prémium márkák részére. Csatlakozzon hozzánk logisztikai csapatunkhoz 3 vagy 4 műszakos munkarendbe.

Csatlakozzon hozzánk

Targoncavezető (Termelési anyagmozgató)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Kimenő áru raktározása, bejövő áru tehergépkocsiról lerakodása
    • Beérkező üres göngyöleg átvétele, lerakodása, bejövő áru raktározása
    • Kiszállítandó áru etikettezése, szállításra előkészítése
    • Kimenő áru tehergépkocsira rakodása
    • Kiszállítási, beszállítási okmányok kezelése
    • Beérkező üres göngyöleg átvétele, lerakodása
    • Árumozgatás könyvelése
    • Társosztályok anyagmozgatásának elvégzése (gép-, gyártósor-, szerszámszállítás)
    • Hulladékszállításban való részvétel
    • Leltárban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • OKJ bizonyítvány, érvényes NKH jogosítvány 3312, 3313, 3324 gépcsoportra
    • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • Cafeteria csomag már próbaidő alatt is
    • folyamatos szakmai képzések
    • megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • német vállalati kultúra
    • folyamatos szakmai fejlődés
    • határozatlan idejű munkaszerződés
    • bejelentett munkahely
    • munkakörökhöz tartozó munkaruha biztosítása
    • családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Maglódi út 24.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.