Telemarketing International Kft. (TELEMARKETING INTERNATIONAL KFT)
A Mediashop Holding GmbH innovatív termékek fejlesztésével, és több csatornás értékesítési rendszerben történő értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Elért sikereinknek és az ezekkel összefüggő fejlődésnek köszönhetően, csapatunk erősítésére győri központunkba munkatárs jelentkezését várjuk.
Csatlakozz hozzánk

Targoncavezető

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Kamionok leszedése és felrakása
    • Raktárba érkező áruk mozgatása, betárolása
    • Kézi anyagmozgatás, leltározás
    • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum 8 általános iskolai végzettség
    • Érvényes új típusú OKJ targoncavezetői jogosítvány
    • Targoncavezetői tapasztalat, elsősorban gyalogkíséretű targoncán

Amit kínálunk:

    • Családias hangulatú csapat
    • Alapbér + mozgóbér+ (műszakpótlék)
    • Bejárás támogatás
    • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9028 Győr, Fehérvári út 90.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését.