Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

  • akik elkötelezettek és ambiciózusak
  • akik szenvedélyesek munkájukban
  • akik készek a folyamatos tanulásra
  • akik készek a döntéshozatalra
  • akiket a legapróbb részletek is érdekelnek
  • akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat
  • akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik
  • akik kíváncsiak és szívesen tanulnak
  • akik mernek kérdezni
  • akik képesek rendszerekben gondolkodni
  • akik az eredményeket tartják szem előtt

Targoncavezető (Tárnok, 2 műszakos)

Feladatok:

  • targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatok ellátása
  • szállító- és emelővillás targoncák vezetése, működtetése
  • a jármű karbantartása
  • a termelésben résztvevő anyagok szállítása
  • a targonca működésének állandó felügyelete
  • komissiózás
  • a technológiai berendezések és a munkakörnyezet folyamatos tisztántartása

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • minimum 1-2 éves targoncavezetői tapasztalat
  • friss, a jogszabálynak megfelelő OKJ-s és hatósági targoncavezetői engedély
  • 5 t feletti gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli bérezés, kiváló pótlékok
  • 15.000 Ft / hó Jelenléti jutalom
  • 15 Ft / km bejárási támogatás, a busz- és vonatjegy 86 %-ának támogatása
  • nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát

FALCO ZRT. - Gazdóf Laura HR manager
+36 94 516 600