SYNCREON TECHNOLOGY HUNGARY Kft.
Munkatársat keresünk

Targoncavezető

pozícióba.
  • Logisztikával és raktározással foglalkozó multinacionális vállalatcsoport gyáli cége keres kollégát egyműszakos munkavégzéssel, targoncavezető munkakörbe. Cégünk műszaki termékek raktározásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Komissiózás targoncával, rendelések kigyűjtése és összekészítése RF eszköz segítségével
  • Raktáron belüli árumozgatás
  • Szükség esetén kézi rakodás, kézi anyagmozgatás
  • Egyéb raktári feladatok
  • Raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ Targoncavezetői bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány vezetőállásos (3313) és (/vagy) vezetőüléses (3324) targoncákra
  • Precizitás
  • Jó fizikai állóképesség
  • Feddhetetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés egyműszakos munkarendben, hétfőtől péntekig (szabad hétvégék)
  • Munkaidő: 8.00 - 16.30
  • Túlóra havi kifizetése, hétköznapi 50% pótlékkal (nincs munkaidőkeret)
  • Cafetéria (bruttó 372.000 Ft/éve)
  • 15 Ft/km munkába járás támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónapos próbaidővel), saját állományban
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Munkavédelmi felszerelést és munkaruhát biztosítunk
  • Teát, frissítőt biztosítunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos hátterű nemzetközi cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Gorcsev Iván utca 7.

Várjuk jelentkezését önéletrajzának megküldésével!
A felvételi folyamat egy tesztírással egybekötött interjú!