A Brose a nemzetközi autóipar egyik meghatározó partnere. Jelenleg a világon az ötödik legnagyobb családi tulajdonban lévő vállalat a legelső 100 autóipari beszállító cégek közül. 26.000 alkalmazottal 60 helyszínen 23 országban garantálja a minőséget és az innovációt. Ügyfeleink számunkra az elsők, így személyre szabott megoldásokat kínálunk részükre, felhasználva a mechatronikában, elektromosságban és elektronikában szerzett több évtizedes tapasztalatainkat, szaktudásunkat.

Jelenleg a Brose kecskeméti gyárába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető - sorfeltöltő

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • A termeléshez szükséges anyagok előkészítése a gyártósor előírásszerű feltöltése
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • A gyártás során keletkezett hulladék kiszállítása a termelési területről.
  • Árukészlet fogyásának követése.

Elvárások:

  • Targoncavezetői OKJ bizonyítvány + jogosítvány, 1-2 év gyakorlat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú iskolai végzettség

Előny:

  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • SAP raktári rendszer ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + bonusz + cafeteria)
  • Stabil, multinacionális háttér,
  • Munkába járás és hazautazás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét