A baunatali (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5100 munkavállalót foglalkoztat 8 országban, 38 telephelyen. Elsősorban az autógyárak, illetve autóipari beszállítók számára nyújt logisztikai és raktározási szolgáltatást. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon.

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. győri irodájába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető

Főbb feladatok, munkák:

  • kamion szedés és rakás,
  • raktárba beérkező áruk anyagmozgatása és betárolása,
  • kézi anyagmozgatás,
  • scanner használat,
  • leltározásban való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ Targoncavezető jogosítvány (géptípusok: 3324, 3313, 3312),
  • gyakorlattal rendelkező targoncavezetőket keresünk (homlok és vagy oldal villás targoncavezetői tapasztalat),
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk a Rudolph Autóipari Logisztikai Kft-nél:

  • azonnali munkakezdés,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, folyamatos- vagy többműszakos munkarend, túlóra lehetőség,
  • biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony,
  • juttatások: mozgóbér, cafetéria,
  • biztonságos munkakörnyezet,
  • egészség megőrző juttatások,
  • dolgozói kedvezmények,
  • munkába járás költségtérítés, ingyenes buszjáratok.

Nálunk minden elérhető!

Ha felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva.