Nemzetközi, logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk pátyi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörre:

Targoncavezető

Mi vár rád, ha csatlakozol a csapathoz?

  • Fix alapbér, kiemelkedő műszakpótlékok, bónusz, cafetéria,
  • Korszerű munkakörnyezet, modern targoncák,
  • Kiváló szociális terek,
  • Gyümölcsnap, kávé, minőségi munkaruha,
  • Céges kedvezmények, élethelyzet támogatások, munkatárs ajánlási program
  • Ingyenes nyelvtanfolyam és továbbképzési lehetőségek.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Szállítójárművek lerakodása, megrakodás, anyagmozgató eszközzel,
  • Áruk tárhelyekre mozgatása, eltárolása,
  • Komissióhely feltöltési feladatok elvégzése,
  • Kiadásra előkészített áruk ellenőrzése,
  • Munkafolyamatokhoz szükséges adminisztráció elvégzése.

Mit várunk el Tőled:

  • Minimum általános iskolai végzettség,
  • Targoncavezetői jogosítvány (3313/3324),
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • 2 műszak vállalása (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00).

Ingyenes céges buszjárat: Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút, Bicske, Tatabánya, Csabdi, Mány, Páty, Budapest, Budaörs, Herceghalom, Biatorbágy, Etyek, Zsámbék, Szomor, Nagyegyháza, Budakeszi

Saját autóval 15 Ft/km támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Páty

Várjuk a jelentkezésedet az alábbi elérhetőségeinken:

a "Jelentkezem"g ombra kattintva

telefonszám: 0670/421-9880