Randstad Hungary Kft.

Bitorbágyon működő piacvezető logisztikai központba keresünk targoncavezető kollégákat 3 műszakos munkarendbe.

Amennyiben szereted a szakmádat, szívesen dolgoznál egy logisztikai központban, érdekel a szállítmányozás és örömmel fejlődnél tovább, jelentkezz!

Targoncavezető

Főbb feladatok, munkák:

Feladataid lesznek:

  • árumozgatás
  • teherautók fel-, és lepakolása
  • raktári terület rendberakása
  • esetenként komissiózás
  • adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások feléd:

  • érvényes új típusú targoncavezetői jogosítvány
  • min. fél éves targoncavezető tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

Targoncavezetőket keresünk 3 műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel Biatorbágyra.

Itt laza és családias, jó hangulatú környezet vár rád!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • juttatási csomag: alap órabér + targoncás bónusz + nettó havi jelenléti bónusz + cafetéria 3 hó után
  • ingyenes céges buszjárat (Tabajd, Alcsútdoboz, Felcsút, Bicske, Csabdi, Mány, Zsámbék, Tatabánya, Budapest)
  • hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.