Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.

Targoncavezető/raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    Munkavégzés helye:
    -Veszprém, Alsóerdő sor 1.
    Feladatok:
    -raktárak/üzemek közötti anyagmozgatás
    -raktári könyvelések elkészítése
    -gondoskodik a készletek áttekinthetőségéről
    -raktári és raktár környezeti rend kialakítása és fenntartása
    Amit kínálunk:
    -Kedvező juttatási csomag
    -Hosszú távú munkalehetőség
    -Ingyenes szerződéses járat számos településről
    -Távolsági bérlet támogatás 100%-ban
    - 5 napos 8 órás 3 műszakos munkarend
    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát (munkakör megjelölésével) az alábbi címre várjuk:
    VT Plastic Gyártó Kft. 8000. Székesfehérvár, Berényi u. 72-100. HR osztály
    Vagy elküldheti pályázatát a jelentkezem gomb megnyomásával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:
    -elektromos/gázos (vezető üléses) targoncavezetői jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny:
    -termelésirányítási rendszer ismerete
    -felhasználói szintű számítógépes ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Alsóerdő utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés

Jelentkezem gomb megnyomás elküldheti önéletrajzát.