A Soulbrain-csoport több mint 30 éve fejleszti, gyártja és szállítja csúcstechnológiás elektronikai alapanyagait.

A vállalatcsoport Dél-Koreán kívül, Kínában, az Egyesült Államokban és Malajziában is jelen van. Magyarországi gyártóegységét Tatabányán építi fel, ahol a litium akkumulátorok egyik fő alkotórészét, elektrolitot állít majd elő.

A dél-koreai tulajdonú vállalat Tatabányán induló üzemébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ – RAKTÁROS

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Bejövő nyersanyagok, alapanyagok átvétele
  • Kamionok le –és felpakolása
  • Raktári mozgások könyvelése, készletszintek felügyelete-riportálás
  • Termelési terület kiszolgálása alapanyaggal, félkész termékek mozgatása
  • Késztermékek be- és kiszállítása a raktárba
  • Vevői megrendelések előkészítése
  • Kézi- és gépi anyagmozgatás
  • Göngyöleg- és hulladékkezelés
  • Raktározási rend megtartása
  • Biztonsági szabályok szigorú betartása
  • Folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ISMERETEK:

  • Középfokú iskolai végzettség  (kémiai, mechnanikai, elektronikai, műszaki vagy hansonló terület)
  • Érvényes targoncavezetői OKJ bizonyítvány  vagy ezzel egyenértékű képesítés
  • Érvényes gépkezelői jogosítvány vezetőüléses (3324) típus -kötelező
  • Angol nyelvtudás ( erős alapfok szükséges)
  • Gépkezelői tapsztalat  minimum 1-3 év
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Szigorú beöltözési és viselkedési szabályok betartása
  • Képesség és motiváció új ismeretek elsajátítására
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Határozott, magabiztos, nyitott személyiség

ÁLLÁS BETÖLTÉSÉEHEZ ELŐNY:

  • Vegyiparban szerzett tapasztalat
  • További gépkezelői jogosítványok ( 3312, 3313) megléte
  • Darukezelő- és teherkötöző képesítés
  • ADR tanusítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős állás
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Jelenleg 1 műszak vállalása ( a termelés teljes beindítása után az idei évben 2 műszak 8 órás munkavégzés, a termelés 2022-től 12 órás műszakrendbe áll át a tervek szerint)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya, 2800 Orgonás u.

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.