Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Székesfehérvári autóalkatrészeket gyártó partnercégünkhöz keresünk azonnali beállással munkatársakat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető-Raktáros

Hosszú távú, stabil munkalehetőség, kormegkötés nélkül!

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszakvezető, illetve területi vezető által megadott raktárosi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres teszt kitöltése
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Érvényes OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Bruttó 180.000 Ft-os havi alapbér
  • Bruttó 330.000 Ft-os évi Cafetéria keret + Hiányzásmentességi bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat a munkába járáshoz
  • Ingyenes szállás biztosítása távolról érkezettek számára

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Targoncavezető-Raktáros
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Feladatok: Műszakvezető, illetve területi vezető által megadott raktárosi feladatok ellátása
  • Elvárások: 8 általános iskolai végzettség Több műszakos munkarend vállalása Sikeres teszt kitöltése Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés Érvényes OKJ targoncavezetői jogosítvány Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.07.24