DUVENBECK IMMO Kft.
Csatlakozz hozzánk

Targoncavezető-raktáros

pozícióba!
Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően új, izgalmas projektjeink indulnak, melyekhez szeretnénk, ha Te is csatlakoznál!
Szeretnél végre egy megbízható cégnél dolgozni, ahol megbecsülnek Téged és a munkádat is? Rutinos targoncásnak számítasz vagy még csak most szerezted meg a jogsit?
Nálunk megtalálod a helyed!
Légy részese Te is lendületes, összetartó és támogató csapatunknak!

Főbb feladatok, munkák:

Mi lesz a feladatod?
  • Autóalkatrészek felpakolása, leszedése, raktárhelyre történő mozgatása
  • Sorkiszolgálás
  • Autóalkatrészek összekészítése
  • Készletrendezés
  • Részvétel a leltározások elvégzésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha:
  • érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal és OKJ-s targoncavezetői bizonyítvánnyal rendelkezel,
  • 3 műszakot tudsz vállalni.

Amit kínálunk:

Miért minket válassz?
  • Megemelt alapbért, cafeteriát és bónuszt adunk
  • Belépési bónusz juttatással köszöntünk
  • Teljesítmény alapú bónuszrendszer is működik nálunk
  • Biztos lehetsz benne, hogy fizetésedet mindig időben megkapod
  • Támogatjuk a munkábajárasodat
  • Munkaidőd kiszámítható, így a szabadidődet is könnyebben tudod tervezni
  • Ingyenes sportolási lehetőséget kínálunk
  • Nálunk folyamatosan tudsz fejlődni, tanulni
  • Stabil céges háttérrel rendelkezünk
  • Rendkívül összetartó és támogató csapat dolgozik nálunk
  • Hosszú távra tervezünk Veled!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, küldd el önéletrajzodat.