CEVA Contract Logistics Kft.
  • A Ceva a logisztika világának egyik meghatározó piaci szereplője.

    Több, mint 50000 munkavállalónk van szerte a világban. Mindannyian elkötelezettek vagyunk a logisztika iránt, függetlenül attól, hogy ki milyen feladatot végez éppen. Együtt azon dolgozunk, hogy ügyfeleink minden nap elégedettek legyenek kiváló szolgáltatásainkkal.

  • Munkatársat keresünk

    Targoncavezető raktáros

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák

      Nálunk az alábbi feladatokra számíthatsz:

      • A beérkező áruk raktárba történő betárolása, mozgatása, esetleg csomagolása
      • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
      • Raktári árukészlet leltározása
      • Raktári informatikai eszközök kezelése
      • Raktári rend fenntartása
      • Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése
      • Egyéb, kihívást jelentő feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Várunk, ha mindez megvan benned:

      • 3312 és/vagy 3324 targoncás jogsi,
      • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
      • Alap számítógép kezelési ismeret
      • Akarsz dolgozni és szorgalmas vagy
      • Nem probléma számodra a több műszakos munkarend
      • Értékeljük a szakmai tapasztalatodat, de akkor is várunk, ha pályakezdő vagy!

    Amit kínálunk:

      Mit ajánlunk neked?

      • Ingyenes céges buszjáratot,
      • Év végi utalványt,
      • Támogatásokat,
      • Vidám, motiváló vállalati légkört,
      • Határozatlan idejű munkaszerződést.
      • Előrelépési, tanulási lehetőséget
      • Hosszú távú, stabil munkahelyet

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2440 Százhalombatta, Iparos utca 4.

    Ha mindezt vonzónak találod, a Jelentkezem" gombra kattintva mindössze elérhetőségeid megadásával jelentkezhetsz.

    Ha kérdésed van, a +36 30 210 9302 -es telefonszámon érsz el minket.