Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

Megbízható, korrekt! Ha szeretnél egy ilyen csapatban dolgozni, akkor gyere a Bárdi Autóhoz targoncavezető raktárosnak! Cégünk Magyarország egyik piacvezető autóalkatrész-forgalmazó vállalata, ahol munkádért cserébe biztos pénzügyi hátteret, barátságos környezetet és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk számodra.

Targoncavezető raktáros (Budapest)

Feladataid lennének:

  • Bejövő áru fogadása, beraktározása
  • Kivételezés a raktárból
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Raktári rend fenntartása

Amit elvárunk:

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (OKJ+3324 és 3312)
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Kétműszakos munkarend vállalása (Hétfőtől péntekig 6:00-15:00 és 11:00-20:00)
  • Jó fizikai állapot

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • Bejelentett, 8 órás jogviszony
  • Elérhető jövedelem nettó 210.000 Ft
  • Hétvégi túlóra lehetősége
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmény
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.