Szigetszentmiklósi partnercégünk számára munkatársakat keresünk Targoncavezető munkakörbe.

Targoncavezető

Főbb feladatok, munkák:

  • áru gépi mozgatása
  • anyagmozgatás elvégzése a raktárgazdálkodási rendszerben
  • szállítóeszközök rakodása
  • munkaterület rendben és tisztán tartása
  • készletpontosság biztosítása anyagmozgatás közben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • targoncavezetői bizonyítvány OKJ (3324, 3313, 3312)
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • büntetlen előélet
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria + teljesítmény bónusz + céges busz
  • azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.