Multinacionális kormányműveket gyártó partnercégünk számára keresünk

Targoncavezető

targoncavezető munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • Anyagmozgatás gazdasági egységen belül
  • Áru mozgatása, anyag ki- és betárolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ-s bizonyítvány vagy új típusú (sorszámmal ellátott) targoncavezetői jogosítvány
  • több műszakos munkarend vállalása
  • terhelhetőség
  • jó fizikum, állóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előny, de NEM FELTÉTEL a tergoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megemelkedett havibér + műszakpótlék + bónusz + béren kívüli juttatás
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Eger, 3397 Maklár, Heves

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a [e-mail] címre, vagy érdeklődjön kollégáinknál telefonon a 06 30 360 0829 telefonszámon. Jelentkezhet személyesen is a Prohuman 2004 Kft Eger, Hadnagy utca 6 fsz. 8-10 alatti irodájában.