Targoncavezető

Szerencs

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagmozgatási feladatok végrehajtása – alapanyagok üzemi területre szállítása a napi alapanyag raktárból.
  • Anyagmozgatások rögzítése SAP-ban.
  • A termelési alapanyagok és félkész-termékek gondos, szakszerű kezelése.
  • A targoncákkal kapcsolatos előírások folytonos betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Logisztikai, raktározási területen szerzett tapasztalatok.
  • Targoncavezetői ismeretek: 3312 és 3324-es típusvizsga!
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeriparban vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalatok.
  • SAP és RF készülék használatának ismerete.
  • DEMAG jogosítvány (csak Szerencsi munkavégzés esetén

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.