NAGEL HUNGÁRIA KFT.
Csatlakozz hozzánk

Targoncavezető

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával foglalkozó német logisztikai cég keres
    ÉJSZAKAI MŰSZAKBA
    TARGONCAVEZETŐ
    munkatársat.
    Feladatok:
    • Hűtött raktári környezetben történő munkavégzés
    • Raktári anyagmozgató eszközök kezelése
    • Raktári informatikai eszközök kezelése (szkenner)
    • Komissiózott raklapok mozgatása
    Elvárások:
    • Alapfokú iskolai végzettség
    • Többműszakos munkavégzés vállalása
    • Önálló és precíz munkavégzés, fizikai terhelhetőség
    • Rugalmasság
    • Érvényes targoncavezetői engedély
    • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)
    • Magasemelésű (toló oszlopos) targoncára gyakorlat
    Amit kínálunk:
    • Átlagosan elérhető nettó fizetés 300.000-350.000 Ft
    • Teljesítményarányos bónusz már a próbaidőre is
    • Bruttó 70.000 FT szezonális bónusz
    • Cafeteria:
    • - első 6 hónapra havonta nettó 5.000,- Ft cafeteria OTP Szép kártyára,
    • - a 7. hónaptól nettó 20.000,- Ft a havi cafeteria keret
    • Munkába járás költségtérítése: 15,- Ft/km
    Munkavégzés helye:
    Alsónémedi, Budapest határától kb. 5 km-re.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi, Tankcsapda utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát is.