Trenkwalder Kft.

Nemzetközi légi, földi, tengeri szállítmányozással foglalkozó partnerünk számára keresünk targoncás munkatársakat:

Targoncavezető 2 műszakban - Céges buszok (Páty)

Főbb feladatok, munkák:

  • Kamionok lerakodása
  • Áru átvétel
  • Áruk beraktározás
  • Áru összekészítés
  • Anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A jelentkezéshez szükséged lesz érvényes OKJ-s targoncás jogosítványra,
  • Korábbi raktáros és/vagy targoncás tapasztalatra,
  • Precizitás, pontosság és gyorsaság nagy erény a mi szemünkben!
  • Magasemelésű és/vagy szűk folyosós fülkével együtt emelkedő komissiózó gépen szerzett tapasztalatnak mindig örülünk!

Amit kínálunk:

  • Mi években gondolkozunk! És te?
  • Ha minket választasz, akár 1 héten belül munkába is állhatsz!
  • Nálunk fix 2 műszakos munkarend van,
  • Kezdő induló alapbér bruttó 295 000 Ft + műszak pótlék + bónusz + bejárás támogatás.
  • Tiszta, rendezett, teljesen felújított munkakörnyezettel várunk Téged!
  • Munkarend : 2 műszak ( H-P: 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Munkavégzés helye: Páty
  • Az Árpád hídtól céges buszok Budapesten keresztül!
  • A tömegközlekedéssel érkezőknek ingyenes céges buszok Biatorbágyról már a kiválasztásra is!

Ingyenes céges buszok: Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút, Bicske, Tatabánya, Csabdi, Mány, Páty, Budapest, Budaörs, Herceghalom, Biatorbágy, Etyek, Zsámbék, Szomor, Nagyegyháza, Budakeszi

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Páty