Maspex Olympos Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Targoncavezető

pozícióba!
Nyárlőrinci székhelyű, Magyarország egyik meghatározó FMCG vállalata (Apenta, Olympos, TOPJOY, KUBU, Nestea, La Festa termékek gyártója és/vagy forgalmazója)

Főbb feladatok, munkák:

- Gazdasági egységekben robbanómotoros vagy villanyüzemű targoncával előírt rendeltetési helyre teherszállítási és anyagmozgatási feladatokat végez.
-  Összeállítja a kiszállításra váró termékeket. (komissiózási feladatok ellátása.)
- Közúti közlekedésben szállítandó anyagot, terméket, stb. az általa kezelt targoncával készít elő, és rakod a közúti közlekedésre használt járműre.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- könnyűgépkezelői, targoncakezelői OKJ bizonyítvány
- 3324 vezető-üléses, 3313 vezető-állásos, 3312 gyalog-kiséretű targonca vezetői jogosítvány.
- többszintes állvány rendszerben történő anyagmozgatás
- 3 műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- több éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

- Díjazás: alapbér + Mt. szerinti pótlékok + mozgóbér
- Modern munkakörnyezet, új targoncák
- Ingyenes munkábajárás vállalati járművekkel, vagy saját gk. használati térítés.
- Munkaközi szünet a munkaidő része.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

6032 Nyárlőrinc, Fő utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, úgy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát csatoltan küldje meg a "Jelentkezem" menüpont alatt.