Magyar Hangszóró Rendszerek Kft.

Targoncavezető

Társaságunk elsőkörös autóipari beszállító, a belga tulajdonú Premium Sound Solutions csoport tagja.

Székesfehérvári üzemünkben keresünk kollégákat saját állományba.

Főbb feladatok, munkák

  • Beérkező és kimenő áruk mozgatása
  • Termelés támogatása, anyagigényének kiszolgálása
  • Göngyöleg kezelés
  • Termelési terület tisztán tartásának biztosítása
  • Raktár tisztán és rendezetten tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Vezetőállásos és vezetőüléses targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

  • 2 műszakos munkarend
  • Műszakpótlék
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszok
  • Cafeteria (már a próbaidő alatt is)
  • Új munkatárs ajánlói program
  • Munkaruha biztosítása
  • Tiszta, légkondícionált munkakörnyezet
  • Szerződéses buszjárat - bejárás támogatás
  • Céges rendezvények (családi nap, egészségnap, évzáró ünnepség)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Finn utca

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el önéletrajzát részünkre.