Készen állsz a karriered építésére?

Kézműves kisvállalkozásból vált a világpiac vezetőjévé – ez a Krones sikertörténete dióhéjban.

A nagy eszmékkel bíró kis vállalatot a bajor szellemiséggel rendelkező iparos hamar nemzetközi vállalattá emelte. A Krones AG napjainkra öt gyáregységet épített fel Németországban és további 50 szervezetet működtet világszerte: Addisz-Abebától egészen Zágrábig elégítik ki a partnerek igényeit.

Ez a globális hálózat rengeteg lehetőséget kínál a munkaerőpiacon a legkülönbözőbb karrierutak számára – miért ne lehetne tehát a Te karriered is?

A Krones AG jelenleg több, mint 17 300 embert alkalmaz világszerte, amely 17 300 különböző élettörténetet jelent, és mindenki a saját tehetségével járul hozzá a vállalat sikeréhez.

Debreceni gyárunk sikeres működéshez az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Targoncavezető

Feladatok:

  • Raktári csoportvezető utasításainak megfelelően külső/belső lokációk közötti anyagmozgatás
  • Alapanyagok betárolása polcos állványrendszerbe, előírás szerinti tárolása, mozgatása
  • Kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése (emelőgép napló napra kész vezetése)
  • Egyéb, a csoportvezetőtől kapott raktári feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Német és/vagy angol nyelvtudás ismerete előny, de nem elvárás
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen