KANO Invest Solution Kft.
#Azonnalikezdés#megfelelő bérezés,#szabad hétvége,#jogtisztán bejelentett bér,#kiemelt fizetés,#teljes munkaidő
Cégünk több évtizedes tapasztalattal biztosít országos szinten, hosszútávú munkalehetőséget, ezen felül minőségi munkaerőt partnereinek.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Targoncavezető

Főbb feladatok, munkák:

    AZONNALI KEZDÉSSEL KERESÜNK:
    • Biatorbágyi és Pátyi (M1 BUSINESS PARK) raktárunkba targoncást érvényes targonca vezetői papírral!
    • Bejövő áru fogadása, Beraktározása a raktárba, Kivételezés a raktárból
    • Gyártósor kiszolgálása targoncával
    • Munkához tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • AZONNALI KEZDÉS
    • Érvényes jogosítvány és OKJ-s vizsga ELENGEDHETETLEN (OKJ+3324+3312+3313)
    • Lojalitás illetve Pontos precíz felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Munkaidő: 3 műszakos munkarend, előfordulhat túl óra amit természetesen 100 százalékban fizetünk.
    • Buszjárat rendkívül sok településről:
    • Budapest több kerülete: X.,IX.,XI.....
    • Tatabánya-Bicske-Biatorbágy útvonalon
    • Esztergom-Zsámbék útvonalon
    • Saját gépjárművel való bejárás esetén Útiköltség térítés!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2071 Páty, Szent József

Havi nettó fizetési keret:

280 000 - 350 000HUF

Kérjük küldje meg részünkre fényképes önéletrajzát illetve kattintson a "Jelentkezem" gombra!