Kangaroo Group Kft.
  • A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.
  • Targoncavezető versenyképes bérezéssel

    Főbb feladatok, munkák:

      Targoncavezető kollégákat keresünk versenyképes kereseti lehetőséggel Budapesten (23. kerület) és közvetlen vonzáskörzetében (Gyál, Üllő) levő logisztikai központokba a következő feladatkörökbe:

      • Magasemelésű targoncás
      • Elhordó/áruátvevő targoncás

      Feladatkör, kompetenciák és felelősség
      • Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum alapfokú végzettség
      • Önálló munkavégzés
      • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
      • Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Targoncavezetésben szerzett gyakorlat
      • Raktári tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes kereseti lehetőség
      • Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
      • Azonnali munkakezdés
      • Munkavégzés: hétfőtől péntekig
      • Szabad hétvége
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Kultúrált munkakörülmények

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1239 Budapest, Európa utca

    Fényképes önéletrajzzal, melyet a megadott e-mail címre várunk vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal feltölthető. Telefonos jelentkezéseket a +36 20 453 4145 , a +36 20 323 0705, vagy a +36 20 341 4577 számokon fogadunk.