ICE SOLUTION Kft.
  • A 10 éves Ice Solution Kft. mélyhűtött áru raktározást és kapcsolódó logisztikai szolgáltatásokat végez hazai és külföldi élelmiszergyártó, kereskedő és feldolgozó vállalatoknak, több, mint 30 főt foglalkoztatunk.
  • Bővülő csapatunkba

    Targoncavezető

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Amennyiben magabiztosan targoncázik, de úgy érzi, hogy képes a raktározási folyamatokat is átlátni és szeretne fejlődni, akkor Önt keressük.

      • Ki-és betárolási feladatok, anyagmozgatás
      • Raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Platformos és/vagy tolóoszlopos és/vagy homlokvillás targoncák magabiztos kezelése
      • Precíz, pontos munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hűtött közegben szerzett tapasztalat
      • Élelmiszer logisztika területén szerzett tapasztalat
      • Komissiózási tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Barátságos, munkavállaló központú munkahelyi légkör
      • Megbízható munkáltató, hosszú távú álláslehetőség
      • Versenyképes fizetés és mozgóbér rendszer
      • 2 műszakos munkarend
      • Cafeteria
      • Munkábajárási támogatás

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9027 Győr, Hűtőház utca 2.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

    Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény megjelölésével.