A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk. Gyöngyösön található, folyamatosan bővülő gyárunk jelenleg több mint 550 főt foglalkoztat.
A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket várunk azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ (3312, 3324)

MIT VÁRUNK:

  • Érvényes OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány az alábbi típusokra: 3324 vezetőüléses és 3312 elektromos targoncák kategória
  • elektromos, magas emelésű targoncavezetői tapasztalat
  • középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskola)
  • folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok)
  • lendületes, dinamikus és önálló munkavégzés

FELADATOK:

  • termékek fizikai mozgatása és betárolása
  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok
  • a munkaterület tisztán tartása
  • vonalkód leolvasó rendszer, kézi szkenner használata
  • targonca kezelése

MIT AJÁNLUNK:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag, kafetéria, 13-ik fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget
  • vállalati buszjáratok vagy saját autóval való bejárás támogatása, lakhatási támogatás
  • kiváló munkakörnyezet
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • folyamatos szakmai és egyéb tovább képzési lehetőségek
  • inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • folyamatosan felfele ívelő karrierlehetőség
  • egészségmenedzsment, rekreációs programok, sportolási lehetőségek, ingyenes konditerem, önkéntes programok

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös, Jedlik Ányos út 2-4.

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.