A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk.
Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 400 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Azonnali belépéssel keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező és pályakezdő kollégákat

TARGONCAVEZETŐ

MIT VÁRUNK:

  • OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány (3324 vezetőüléses vagy 3312 elektromos targoncák kategória),
  • elektromos, magas emelésű targoncavezetői tapasztalat,
  • középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskola),
  • folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
  • számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok),
  • lendületes, dinamikus és önálló munkavégzés.

MIT AJÁNLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb tovább¬képzési lehetőségek
  • Frissen végzetteknek széleskörű tréningprogramot
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Munkábajárás és lakhatási támogatás

FELADATOK:

  • targonca kezelése,
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
  • a munkaterület tisztán tartása, vonalkód leolvasó rendszer, kézi szkenner használata.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.