GÖTEBORGS FOOD Budapest ZRT.
Munkatársat keresünk

Targoncavezető

pozícióba.
A Göteborg's Food Budapest Zrt. családi vállalkozásként kezdte működését. Ma Közép- és Kelet-Európa egyik vezető gyártója. A gyár elsősorban bevonómasszákat, fondant, krémtöltelékeket, fagylaltmártókat, valamint egyéb édesipari félkésztermékeket állít elő.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektromos targoncával belső anyagmozgatás, kódolvasó használata
  • Eseti kézi anyagmozgatás és / vagy csomagolási teendők. Ezekhez kapcsolódó feljegyzések készítése.
  • Raktári rend fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

OKJ-s targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Gyakorlat magas polcrendszer pakolásában

Amit kínálunk:

Fizetés: bruttó 300.000 Ft + próbaidő után teljesítményalapú bónusz bruttó 40 000 Ft
Munkaidő: hétköznap 14:00-22:00-ig
Kellemes, családias légkör, fix munkaidő, munkaruha, ingyenes kávé-, teafogyasztási lehetőség. Tiszta munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Boróka utca 1.

Jelentkezni, érdeklődni a Jelentkezem gombra kattintva lehet.