HumanCentrum Kft.

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas habtermékeket gyártó leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről!

Targoncavezető folyamatos műszakban

Főbb feladatok, munkák:

    • A feldolgozóüzemi termelőberendezések ellátása alapanyaggal és segédanyaggal
    • A legyártott késztermékek raktárba való mozgatása
    • Árukiadás, szállító gépjárműre történő rakodás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
    • Alapfokú végzettség
    • Több éves targoncavezetői tapasztalat
    • Folyamatos műszakrendben való munkavégzés vállalása 2 nap nappal: 06:00-18:00, két nap pihenő, két nap éjszaka: 18:00-06:00

Amit kínálunk:

    • Azonnali kezdés
    • Fejlődési, előrelépési lehetőség
    • Évente nettó 200.000 Ft cafeteria
    • Kereseti lehetőség havi bruttó 340.000-400.000 Ft
    • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Táblás utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.