HumanCentrum Kft.

Targoncavezető (folyamatos műszakban)

Hirdetés szövege:

    Habtermékek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk targoncavezetőket raktári, anyagmozgatási feladatok ellátására.

    AMIT KÍNÁLUNK

    • Azonnali kezdés
    • Bejelentett munkahely
    • Évente nettó 200.000 Ft cafeteria
    • Kereseti Lehetőség: bruttó 350.000 - 500.000 Ft/hó
    • Munkábajárás tv. támogatása
    • Vállalati előleg
    • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
    • Előrelépési, fejlődési lehetőség
    • Családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság

    FELADATOK

    • A feldolgozóüzemi termelőberendezések ellátása alapanyaggal és segédanyaggal
    • A legyártott késztermékek készáruraktárba való mozgatása
    • Árukiadás, szállítójárműre történő rakodás

    ELVÁRÁSOK

    • Érvényes új típusú targoncavezetői jogosítvány
    • Több éves targoncavezetői tapasztalat
    • Folyamatos munkarend vállalása váltott műszakban: 2 nap 06:00 - 18:00 majd 2 nap pihenő és újra 2 nap 18:00 - 06:00

    ELŐNYÖK

    • Középfokú (érettségi, szakmunkás- vagy szakközépiskolai) végzettség

    Jelentkezését a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk. Kollégáink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

    További információk a 06-70/452-3330-as telefonszámon.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Táblás utca 34.