Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambiciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

   - akik kíváncsiak és szívesen tanulnak

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

- akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Targoncavezető

Munkavégzés helye: FALCO Zrt., 9700 Szombathely, Zanati út 26.

Feladatok:

  • targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatok ellátása
  • szállító- és emelővillás targoncák vezetése, működtetése
  • a termelésben résztvevő anyagok szállítása
  • a targonca működésének állandó felügyelete
  • a technológiai berendezések és a munkakörnyezet folyamatos tisztántartása

Elvárások:

  • minimum 1-2 éves targoncavezetői tapasztalat
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány (OKJ és hatósági is)
  • 5 t feletti gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés
  • folyamatos műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • kiváló bérezés, átlagon felüli pótlékok
  • nettó 15.000 Ft Jelenléti jutalom
  • 15 Ft / km bejárási támogatás
  • nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát:

FALCO Zrt. – Bauzek Renáta HR munkatárs

+36 94 516 600