Szívesen dolgoznál targoncavezetőként? Ha nincs targoncavezetői engedélyed itt megszerezheted!!
Győr legjelentősebb autóipari cégének logisztikai feladatait ellátó partneréhez keresünk munkatársakat

Targoncavezető és Raktáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagmozgatás gazdasági egységen belül
  • Áru mozgatása, anyag ki- és betárolás
  • Raktári gépi (esetenként kézi) anyagmozgatás
  • Készlet-ellenőrzésben való részvétel
  • Kamionok fel és lerakása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Új típusú targoncavezetői engedély (3324, 3313)
  • Raktári gyakorlat
  • Microsoft Excel ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megemelkedett havibér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Céges buszjáratok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

9000 Győr

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a [e-mail] címre, vagy érdeklődjön kollégáinknál telefonon a 06 70 643 0416-os vagy a 06 70 503 9791-es telefonszámon.