Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

A Delego Kft. az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Villamos hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Targoncavezető/Anyagmozgató Iklad

BÉREMELÉSSEL és NETTÓ 30.000 Ft értékű CAFETERIÁVAL várjuk!

AZONNALI kezdés – MODERN környezet – INGYENES bejárás!

Miért válasszon minket?

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • AZONNALI kezdés
  • Nettó 30.000 Ft értékű Cafeteria
  • Teljesítmény bónusz (br. 20.246 Ft/hó)
  • 2-3 műszakos munkarend
  • Műszakpótlék (18:00 és 06:00 között +30%)
  • Munkavégzés helye: Iklad
  • Bejárás INGYENES céges busszal
  • MODERN, tiszta, felszerelt munkakörnyezet
  • FIZETETT munkaszünetek
  • INGYENES céges buszjáratainkat az alábbi településeken éred el:

Aszód, Acsa, Acsa-Újlak, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Domony, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gyöngyös, Hatvan, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Máriabesenyő, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó.

Feladatai a következők lesznek:

  • Alapanyagok, kész termékek kamionokra való le-és felrakodása
  • Gyártósorok kiszolgálása anyaggal
  • Raktár és az üzem közötti árumozgatás biztosítása
  • Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal
  • Minden egyéb, a felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza
  • Együttműködik: a karbantartással, a termeléssel és a logisztikával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány (3312,3313, 3324), érvényes orvosi pecséttel
  • OKJ-s bizonyítvány (targoncavezetői jogosítvány mellé)
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség (csapatszellem)
  • Problémamegoldó attitűd

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Iklad

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.