Antolin Hungary Kft.

Az Antolin Hungary Kft. interiors autóipari beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja, világszerte 26 ország, 161 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót foglalkoztat.

Targoncavezető / Anyagmozgató

Főbb feladatok, munkák:

    • az alapanyagok termelésbe adása
    • bejövő áru ellenőrzése, a minőségi követelmények előzetes figyelembevételével
    • termékek, áruk raktárhelyre mozgatás – a FIFO elv tartásával és könyvelése
    • napi és egyéb leltárak lebonyolítása,
    • le-és felrakodás áru beérkeztetés, áru kiszállítás esetén
    • kapcsolattartás társosztályokkal és logisztikával a napi munka során
    • raktári rendezettség fenntartása (5S)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • vezető állásos és- üléses elektromos targoncajogosítvány (OKJ+ gépkezelői jogosítvány)
    • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
    • önállóság, megbízhatóság, precizitás
    • 3 műszak vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6034 Helvécia, Gazdasági dűlő 45.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát!