Randstad Hungary Kft.

Partnerünk a világ egyik legnagyobb gyártója a biaxiálisan orientált, azaz a kétirányban nyújtott (BOPP) öntött polipropilén (CPP) és a biológiailag lebontható fóliáknak (BoPLA). A gyártott fóliatípusokat élelmiszercsomagolásra, cimkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási anyagként is értékesítik. Ezeket a fóliákat a cég 11 gyáregységében, 6 kontinensen gyártja: Dubai, Oman, Egyiptom, Olaszország, Magyarország (Tiszaújváros), Ausztrália, USA, Kanada, Spanyolország, Kolumbia és Mexikó.

targoncavezető (állandó nappalos)

tasks:

Feladatok:

  • az üzemvitelhez kapcsolódó anyagmozgatási feladatok ellátása
  • társasági tárolóterületek rendjének kialakítása és megtartása
  • késztermék rakományok védőfóliázása

Munkavégzés helye:

TVK- Ipartelep

Tiszaújváros

requirements:

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakmunkás / Gimnáziumi/ Szakközépiskolai/Technikusi végzettség
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Nehézgépkezelői/Könnyűgépkezelői/Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés
  • Targoncavezetői (hatósági ) jogosítvány (vezetőűléses targoncára)
  • Targoncavezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret

our offer:

  • versenyképes fizetés,
  • cafeteria,
  • prémium,
  • 13. havi fizetés,
  • élet, -és balesetbiztosítás,
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés,
  • hosszútávú álláslehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.