Jelentkezz Szentlőrinckátára innovatív autóipari környezetbe targoncavezetőnek!

TARGONCAVEZETŐ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

A környék legjobb munkahelye :)

  • Órabér br. 1296 Ft, havonta br. 225.500 Ft
  • Délutános pótlék
  • 12.000 Ft nettó cafeteria
  • A bruttó bér 2%-a szép kártyára utalva
  • Nettó 3000 Ft étkezési hozzájárulás
  • INGYENES buszjáratok
  • Havi bónusz lehetőségek
  • 2 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaruha, védőszemüveg és munkavédelmi bakancs
  • Tiszta, igényes étkező
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Targoncavezetési feladatok
  • Fizikai jellegű munka
  • Késztermékek kézi anyagmozgatása
  • Munkaterület tisztán tartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Rendelkezel targoncavezető jogosítvánnyal
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Ingyenes buszaink megállói: Jászszentandrás – Jászapáti- Jászjákóhalma-Farmos-Tápiószele- HALDEX

Tápiószecső-Tóalmás-Szentlőrinckáta- HALDEX

Nagykáta – Szentmártonkáta – Szentlőrinckáta – HALDEX

Nagykáta – Szentmártonkáta – Tápiószecső -Tóalmás – Szentlőrinckáta – HALDEX

Jászfényszaru – HALDEX

Jászárokszállás – Jászberény- Jászfelsőszentgyörgy – HALDEX

Vanyarc – Kálló – Verseg – Nagykökényes – Heréd – Hatvan – Boldog – Jászfényszaru – Szentlőrinckáta  - HALDEX

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szentlőrinckáta

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.