SASSZ Kft.
Munkatársat keresünk

Targoncás, raktáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Nyílászáró gyártással kereskedelemmel fogalkozó cégünk keres kollégát targoncás munkakörbe kisvárdai telephelyre. Elsődleges feladatok: áru rendezése, rakodása gépi és kézi erővel. Másodlagos feladatok: a cég többi munkaterületébe történő besegítés, anyagok összekészítése gyártáshoz, beépítéshez, eladáshoz.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Tapasztalat anyagmozgatásban targoncával és kézi erővel, precizitás a szortírozásnál, együtműködési képesség a többi munkaterület (beépítők, gyártók , eladók) tagjaival.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Építőipari tapasztalat, építőipari termékekkel kapcsolatos rakodási, eladási, beépítési vagy gyártási tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4600 Kisvárda, Bessenyei utca 14.

Kérjük, hogy önéletrajzát fényképpel ellátva küldje meg részünkre.