Magyarország legvonzóbb szállítmányozással és logisztikával foglalkozó partnerünk kecskeméti telephelyére

Targoncás - Raktáros

kollégákat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targoncavezető bizonyítvány
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan emelkedő alapbér
  • Havi bónusz kifizetés
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások
  • 30 perc masszázs havonta egyszer, ha belefáradsz a munkádba
  • Ingyen nyelvtanfolyam! Tanulj angolul vagy németül
  • 50% kedvezmény a "B"-s jogosítványhoz
  • 40%-os műszakpótlék
  • Ingyenes sportolási lehetőség (Kecskeméten, Kiskunfélegyházán, Nagykőrösön)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítmányozó

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy kattintson a jelentkezés gombra. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.