Magyarország egyik legjobban felszerelt raktárába keresünk Gyálra ruházati és háztartási eszközöket forgalmazó partnercégünkhöz

Targoncás-raktáros

munkatársakat. Ha van jogosítványod, csatlakozzon hozzánk, mert érdemes! Ne habozzon, jelentkezzen csapatunkba még ma!

Főbb feladatok, munkák:

  • áru összekészítése raklapokra
  • vezetőállásos targoncával árumozgatás
  • PDA scanner használata
  • raktározás
  • csomagolás
  • címkézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3313-as targoncavezetői engedély
  • pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több éves targoncás, raktáros tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • vadonatúj, korszerű targoncákkal történik a munkavégzés
  • ingyenes céges buszjárat használata több településről a munkába járáshoz

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

2360 Gyál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kattintson a jelenztkezem gombra és küldje el a jelentkezését.